השאירו פרטים ונחזור אליכם

הדברה בירושלים

העיר העתיקה והיפה ירושלים גם היא לצערנו הרב חשופה למזיקים רבים. מדי יום מוזמנים שירותי הדברה בעיר. על אף שהעיר מלאה במעברי אבן, מדרגות והטבע מתרכז בעיר בהרים העוטפים את מרכז העיר, הרי שגם בעיר עצמה (בעיקר בשווקים הסואנים) תוכלו למצוא מזיקים רבים הנדרשים בהדברה מידית. אם אתם זקוקים לשירותי הדברה בירושלים כדאי לקרוא למדביר מקצועי על מנת למגר את הבעיה במהירות ולאורך זמן.

דוגמאות למזיקים שונים הנפוצים בעיר

ישנם מזיקים הנפוצים יותר בטבע וישנם מזיקים אשר יכולים להגיע אלינו הביתה, לשווקים, לאזורי התיישבות דחוסים ואפילו לבתי המלון באזור. על מנת לבצע הדברה בירושלים יש הצורך להכיר את סגנון החיים בעיר ואת סוגי המזיקים הנפוצים ביותר בעיר ולהיות מוכנים לספק מענה עבור אותם מזיקים. כך לדוגמה פרעושים רבים לא תמצאו בעיר, אולי אפילו לא יתושים רבים המחפשים אזורי מים ואזורים חמימים להיות בהם. אם כי זבובים, דבורים, נמלים, תיקנים, יונים ועכברים לצערנו תוכלו למצוא בשפע. כאשר אתם נתקלים באלה אתם חייבים להתקשר למדביר מקצועי במיידי לפני שהם יתרבו או יפגעו לכם בבריאות ,או אם הם נמצאים בעסק שלכם אלה עשויים לפגוע גם בו.

שיטות הדברה נפוצות בעיר:

לכל מזיק יש את שיטת ההדברה המתאימה ביותר עבורו. כאשר מדובר ביונים למשל, אפשר להשתמש ברשתות יונים או בהתקנת דוקרנים על מנת להרחיק את היונים ולגרום להן לקונן במקום אחר. התקנת דוקרנים לא תתאים בעיר העתיקה על האבנים העתיקות ועל כן לא מתאימה בכל מקום. כאשר מדובר בזבובים למשל אשר עשויים להציק את הדוכן שלנו בשוק או להטריד את מנוחתנו בבית, כדאי לבצע ריסוס ולמצוא את הבעיות המושכות אלינו מזיק זה. אולי יש אשפה חשופה בקרבת מקום, משהו שנרקב ולא שמנו לב ועוד.

הדברה בירושלים למקצוענים בלבד!

שירותי הדברה בירושלים הוא שירות נפוץ המוצע על ידי חברות הדברה באזור וכאלה המספקות שירותיהן בכל רחבי הארץ. טוב לשכור חברה שכבר ביצעה הדברות בעיר ומכירה את סוגי המזיקים המדוברים ובעלת האמצעים להדביר אותם לטווח ארוך ושלא יחזרו אחרי חודש-חודשיים שוב למקום. דודי הדברות היא חברה כזו ואנו נשמח לספק לכם השירותים המבוקשים במחירים הוגנים ובצורה מקצועית.

שאלות ותשובות

מזיקים יכולים לתקוף אותנו בכל מקום בארץ, גם בירושלים וגם בערים אחרות. אלה יכולים להופיע בעסק, בבית ובגינה שלנו. ישנם מזיקים הנפוצים יותר בחודשי החורף ואחרים הפעילים יותר בקיץ. חלק מהמזיקים מסוכנים יותר וחלק סתם פוגעים באסתטיקה ובתחושה שלנו. בכל מקרה של מזיקים הפוקדים את האזור שלכם צרו עמנו קשר ואנו בחברת דודי הדברות נשמח לספק לכם שירותי הדברה בירושלים ברמה הגבוהה ביותר ועם רישיון הסמכה מקצועי בתחום.

תשובה: למזיקים שונים ישנן דרכי הדברה שונות. לא בהכרח מול כל מזיק צריך להשתמש בריסוס. בחלק מהמקרים אפשר לשתול פיתיונות, לשים מלכודות ועוד בהתאם לסוג המזיק וצורך הטיפול בו כמובן. כמו כן, לא כל חומר רעיל הוא בהכרח שימושי כנגד כל מזיק. סיבה נוספת שיכולה להיות לכך שהתרסיס אינו עובד היא כי הוא מטפל בבעיה באופן נקודתי ולא בשורש שלה.

תשובה: ישנם בעלי חיים שאנו קוראים להם מזיקים אך הפתרון להדברתם הוא לאו דווקא החיסול שלהם. לדוגמה כאשר אנו מבצעים שירותי הרחקת יונים. אנו קוראים ליונה מזיק אולם ישנן מספר דרכים להרחיק אותן מהמקום מבלי לפגוע בהן. אותו דבר כלפי עכברים למשל ובעלי חיים נוספים אחרים.

תשובה: בגדול, אם ראיתם עכבר אחד בבית ואתם יכולים לשים מלכודת, לתפוס אותו בעצמכם ולשחרר אותו בשטח רחוק מהבית – אינכם צריכים לקרוא למדביר בשביל זה. אולם, ישנם מזיקים שונים או מקרים שונים עם מזיקים שבהם חשוב לקרוא למדביר מקצועי ומוסמך לטיפול בבעיה. טיפול בבעיה כזו בעצמכם עשוי להחמיר משמעותית את המצב.

תשובה: כמובן שזה תלוי בסוג ההדברה וסוג המזיק אולם בדרך כלל מומלץ לחכות מספר ימים עם שטיפת הרצפה ורק אז לשטוף אותה אחרי ההדברה.

לסיכום, אם אתם זקוקים לשירותי הדברה בירושלים תוכלו ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון ואנו נשמח לספק לכם את השירות המקצועי, האמין והמהיר ביותר. כאשר מדובר בהדברת מזיקים אתם רוצים לוודא שההדברה מתבצעת בצורה נכונה ושאתם מקבלים הוראות בטיחות מהמדביר כיצד להתנהל במקום לאחר מכן.

אהבתם?

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שיתוף בטוויטר
שיתוף ב email
שיתוף באימייל
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואטסאפ

השאירו תגובה

© כל הזכויות שמורות לדודי הדברות.

דילוג לתוכן