השאירו פרטים ונחזור אליכם

הדברת טרמיטים

מדבירים מקצועיים מתמודדים עם אינספור מזיקים שונים במהלך היום/שבוע/חודש. בין המזיקים היותר מאתגרים להדברה נמנים הטרמיטים. אלה יכולים להיות בכל מקום, אולם נפוצים בעיקר ביערות, גינות ובתי קרקע אם נדבר על סביבת המחיה של האנשים. במידה ואתם מזהים פעילות של טרמיטים בסביבתכם כדאי ליצור קשר עם מדביר במהירות על מנת להישמר מנזק רב. כאשר מדובר על הדברת טרמיטים הרי ששום תרסיס רעל מהסופר לא יעזור לכם, זה לא נמלים ולא ג'וקים, ולכן אתם רוצים לוודא שמדביר מקצועי מבצע את העבודה.

על הטרמיטים

הטרמיטים הם חרקים זעירים מאוד, בצבע לבן/חצי שקוף, אשר חיים באדמה בדרך כלל ובתוך עצים שונים. הם ניזונים מעץ וחיים בקבוצות של מאות אלפי פריטים. הם חיים בקנים שיכולים להיות כמה מטרים מתחת לאדמה ולעתים יש יותר מקן אחד באותו אזור. על מנת להדביר אותם כמו שצריך צריך להדביר את הקן כולו ואלה שישרדו יחפשו מקום אחר לקונן בו. הם רגישים מאוד לאור השמש ולכן לא נחשפים אליה בדרך כלל ועשויים לחיות בתוך הרהיטים שלכם בבית/בגינה, בתוך עצים בגינה, בתוך גדר העץ שמסביב לבית וכו'.

מדוע הם נחשבים כמזיקים?

הטרמיטים ניזונים מעץ כפי שרשמנו ולכן הם עשויים להזיק רבות לבני האדם. לכל משפחה כיום יש בבית או בגינה רהיטים מעץ, מוצרים או אפילו עצי פרי/עצי נוי שונים. הטרמיטים אוכלים עץ במהירות רבה ואלפי טרמיטים יכולים להתנחל בתוך רהיט אחד שלכם ותוך ימים לאכול אותו מבפנים, להרוס אותו ולעבור הלאה. בית שנגוע בטרמיטים צריך לעבור ריסוס כמו שצריך על מנת להדיר את הבעיה ויש לבצע בדיקה מקיפה על כל הרהיטים בבית לבדיקה מי מהם נגוע בטרמיטים.

כיצד מתבצעת הדברת טרמיטים?

על מנת למגר את הבעיה לחלוטין צריך למצוא את הקן של הטרמיטים בסביבתכם. לעתים יהיה צורך לקדוח חומרים רעילים בין הבלטות ברצפה, בנקודות מסוימת בקירות ו/או באדמה בגינה בחוץ. יש גם חומר ריסוס וגם פיתיונות רעילים. הדברת טרמיטים מקצועית על ידי מדביר מומלץ באזור שלכם תעשה במקצועיות רבה ובקפדנות יתרה על מקום התיישבותם בסמוך אליכם. לפרטים נוספים צרו קשר ונשמח לתת לכם שירות.

אהבתם?

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שיתוף בטוויטר
שיתוף ב email
שיתוף באימייל
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואטסאפ

השאירו תגובה

© כל הזכויות שמורות לדודי הדברות.

דילוג לתוכן