השאירו פרטים ונחזור אליכם

הדברת נמלים

הנמלה היא סמל לעמל רב ועבודה קשה. ואכן, לפי האמרה הידועה אם אנחנו מעוניינים להחכים וללמוד יותר על העבודה, אנו פשוט צריכים ללכת לנמלה וללמוד את דרכיה. אך כשהנמלים נכנסות אל המטבח שלנו ופולשות לצנצנת הדבש או הסוכר, אנו יודעים כי עלינו לנקוט עמדה ולעשות משהו. הדברת נמלים עולה על הפרק במקרה זה. אנו נכנסים לכוננות א' ומנסים להיפטר מהנמלים בעזרת חברת הדברות מקצועית.

הדברת נמלים בדרך טבעית

קיימות כמה דרכים טבעיות אשר באמצעותן ניתן לנסות ולבצע הדברת נמלים. אלה כמה דרכים שאפשר להשתמש בהן:

  • נמלים לא אוהבות קינמון – בעודנו אוהבים להוסיף את הקינמון לעוגה או לתה, הנמלה לא כל כך מתלהבת מהריח החזק שלו. על כן, אם ראיתם שרידי נמלים בצנצנת הסוכר, זה הזמן לפזר מעט מקלות קינמון באזור. אגב אם גם אתם, כמו הנמלים, לא אוהבים את הקינמון, אפשר לפזר גם עלי דפנה. התוצאה היא אותה תוצאה.
  • ניחוח הדרים – הנמלים אינן אוהבות את הריח של ההדרים. כך שאתם יכולים לפזר קליפות של לימון או תפוזים או לעשות מהן תרסיס. כך שגם תזכו לריח טוב ברחבי הבית וגם תיפטרו מהנמלים.
  • משתמשים בפלפל שחור – פלפל שחור גורם לכם להתעטש? ובכן, גם הנמלים לא ממש אוהבות אותו. פזרו גרגירי פלפל שחור בכל מקום שבו ראיתם את הנמלים ותוכלו ליהנות מהתוצאות.

אך ההדברה הטבעית לא תמיד עוזרת

שיטות סבתא להדברת נמלים פועלות בעיקר במקרים נקודתיים, אך כאשר אתם סובלים ממתקפת נמלים רצינית, כדאי לקרוא לחברת הדברת נמלים. חברה העוסקת בהדברת נמלים מבצעת את עבודתה במקצועיות. היא משתמשת בחומרים מאושרים לפי התקן, כך שאף נזק סביבתי לא ייגרם במהלך ההדברה. כמו כן, אף שיטה טבעית לא תעזור לכם נגד הדברת סוג מיוחד של נמלים – נמלת האש. נמלה חומה-אדומה זו אוהבת לעקוץ, ולא ניתן להיפטר ממנה בקלות. רק למדבירים המקצועיים יש שיטות להיפטר ממנה ולמנוע ממנה לעקוץ אתכם פעם אחר פעם.

מחפשים חברת הדברות טובה? בחברת דודי הדברות תקבלו שירות מקצועי. אם הנמלים לא נותנות לכם מנוח, הצוות המקצועי יגיע למקום כדי לסייע לכם.

אהבתם?

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שיתוף בטוויטר
שיתוף ב email
שיתוף באימייל
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואטסאפ

השאירו תגובה

© כל הזכויות שמורות לדודי הדברות.

דילוג לתוכן