השאירו פרטים ונחזור אליכם

הדברת עטלפים

העטלפים הם חיית לילה מרהיבה. הם היונק היחיד אשר יכול לעוף ויש להם יכולת מופלאה להתמצא בחושך באמצעות סונאר. אך כאשר אנו קמים בבוקר ורואים כי העטלפים השאירו לנו מתנות קטנות על הרכב, אנחנו אוהבים אותם קצת פחות. כך, רגע לפני שאתם מתניעים את הרכב, אתם מוצאים את עצמכם משפשפים את הרכב בחומרים שונים ותוך כדי מורידים את הצבע. אתם מבינים כי מגיע הרגע לקרוא לשירותי הדברת עטלפים, כי עם כל הכבוד לאהבת הטבע, העטלפים הם מקור ללכלוך ומחלות.

הדברת עטלפים – איך אפשר לעשות זאת?

הדברת עטלפים יכולה להתבצע בדרכים שונות ומגוונות:

  • רשתות על העצים – העטלפים אוהבים לאכול פירות, ועל כן הם עלולים לפגוע ביבול. אחד הפתרונות במקרה זה הוא להציב רשת על העצים ולמנוע מהעטלפים להגיע אליהם. בדומה לכך, ניתן להציב רשת גם על מבנים ובכך להרחיק את העטלפים מהמקום. כך שאתם יכולים לישון בשקט בידיעה שהגג שלכם נקי.
  • תאורה בגינה – על מנת להרחיק את העטלפים, ניתן להציב תאורה חזקה במיוחד בגינה כיוון שהעטלפים הם חיות לילה, הם אינם אוהבים את התאורה ומעדיפים לחפש מקום חשוך אחר.
  • מרחיקים באמצעות רעש – אחת משיטות ההדברה הנפוצות היא הצבת מכשיר הפולט גלים אולטראסוניים שאינם ערבים לאוזנו של העטלף. מדובר בהדברה ידידותית לסביבה. היא אינה מפריעה לאדם אך מסוגלת להרחיק עטלפים.

עובדים עם חברה מקצועית

הדברת עטלפים דורשת מיומנות רבה. על כן, אם אתם סובלים מנוכחותם של העטלפים, חשוב לקרוא לחברה מקצועית שמספקת שירותים איכותיים. הדברת עטלפים מקצועית תחסוך לכם זמן יקר ותחזיר לכם את הסדר והניקיון שאתם כל כך אוהבים. לכן, אם אתם מעוניינים להיפטר מהמזיקים בדרך איכותית שלא תזיק להם – פנו לחברה מקצועית. הצוות המקצועי של חברת דודי הדברות מכיר את העטלפים מקרוב ויודע איך אפשר לטפל בהם.

מחפשים חברה אמינה ואיכותית? לחברתנו דודי הדברות יש ניסיון רב בהדברת עטלפים, כך שהצוות המקצועי שלנו יעשה בקלות את העבודה. אז אם נמאס לכם לראות לשלשת של עטלפים על הרכב או על הרהיטים בגינה, זה הזמן לפנות לחברת דודי הדברות ולהיפטר מהמזיקים אחת ולתמיד.

אהבתם?

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שיתוף בטוויטר
שיתוף ב email
שיתוף באימייל
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואטסאפ

השאירו תגובה

© כל הזכויות שמורות לדודי הדברות.

דילוג לתוכן