הדברת עטלפים

העטלפים הם חיית לילה מרהיבה. הם היונק היחיד שיכול לעוף ויש להם יכולת מופלאה להתמצא בחושך באמצעות סונר. אך כאשר אנו קמים בבוקר ורואים כי העטלפים השאירו לנו מתנות קטנות על הרכב, אנחנו אוהבים אותם קצת פחות. כך, רגע לפני שאתם מתניעים את הרכב, אתם מוצאים את עצמכם משפשפים את הרכב בחומרים שונים ותוך כדי כך מורידים את הצבע. אתם מבינים כי מגיע הרגע לקרוא לשירותי הדברת עטלפים, כי עם כל הכבוד לאהבת הטבע, העטלפים הם מקור ללכלוך ומחלות.

הדברת עטלפים – איך אפשר לעשות זאת?

הדברת עטלפים יכולה להתבצע בדרכים שונות ומגוונות:

  • רשתות על העצים – העטלפים אוהבים לאכול פירות, ועל כן הם עלולים לפגוע ביבול. אחד הפתרונות במקרה זה הוא להציב רשת על העצים ולמנוע מהעטלפים להגיע אליהם. בדומה לכך, ניתן להציב רשת גם על מבנים, ובכך להרחיק את העטלפים מהמקום. כך שאתם יכולים לישון בשקט בידיעה שהגג שלכם נקי.
  • תאורה בגינה – על מנת להרחיק את העטלפים, ניתן להציב תאורה חזקה במיוחד בגינה. מכיוון שהעטלפים הם חיות לילה, הם אינם אוהבים את התאורה ומעדיפים לחפש מקום חשוך אחר.
  • מרחיקים באמצעות רעש – אחת משיטות ההדברה הנפוצות היא הצבת מכשיר הפולט גלים אולטראסוניים שאינם ערבים לאוזנו של העטלף. מדובר בהדברה ידידותית לסביבה. היא אינה מפריעה לאדם אך מסוגלת להרחיק עטלפים.

עובדים עם חברה מקצועית

הדברת עטלפים דורשת מיומנות רבה. על כן, אם אתם סובלים מנוכחותם של העטלפים, חשוב לקרוא לחברה מקצועית שמספקת שירותים איכותיים. הדברת עטלפי מקצועית תחסוך לכם זמן יקר ותחזיר לכם את הסדר והניקיון שאתם כל כך אוהבים. אז אם אתם מעוניינים להיפטר מהמזיקים בדרך איכותית שלא תזיק להם, פנו לחברה מקצועית. הצוות המקצועי של החברה מכיר את העטלפים מקרוב, ויודע איך אפשר לטפל בהם.

מחפשים חברה אמינה ואיכותית? לחברת דודי הדברות יש ניסיון רב בהדברת עטלפים, כך שהצוות המקצועי שלה יעשה בקלות את העבודה. אז אם נמאס לכם לראות לשלשת של עטלפים על הרכב או על הרהיטים בגינה, זה הזמן לפנות לחברה המקצועית ולהיפטר מהמזיקים אחת ולתמיד.

אהבתם?

שיתוף בfacebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בtwitter
שיתוף בטוויטר
שיתוף בemail
שיתוף באימייל
שיתוף בwhatsapp
שיתוף בוואטסאפ

השאירו תגובה

© כל הזכויות שמורות לדודי הדברות.

דילוג לתוכן