השאירו פרטים ונחזור אליכם

הדברת פרעושים

הדברת פרעושים נפוצה מאוד בכל רחבי הארץ. קל מאוד לפרעושים להגיע אל ביתכם, בעיקר אם אתם מגדלים בעלי חיים. הפרעוש הנפוץ ביותר הוא פרעוש החתול, אולם למרות שמו המרמז על היותו נצמד לחתולים, הוא נפוץ גם אצל כלבים ובעלי חיים אחרים. הדברת הפרעושים תיעשה על ידי מקצועי שגם ידריך אתכם על התנהלות והפחתת הסיכוי לחזרת הפרעושים אל ביתכם וכן לגבי בטיחות בעלי החיים שלכם ובני הבית בעת הריסוס בבית. הפרעושים יכולים לגרום לגירודים, אלרגיות ולהטריד את מנוחתנו ומנוחת בעלי החיים שלנו. הם יכולים להגיע אל הספות בסלון, הרהיטים השונים, מקום המרבץ של בעל החיים ואפילו אל המיטות שלנו בחדר השינה.

איך מגיעים פרעושים הביתה?

הפרעושים קטנים מאוד ואינם נראים לעין כמעט, אולם עשויים להוות מטרד לא קטן. הם יכולים לקפוץ גבוה מאוד וחיים בדרך כלל בצמחיה ובפרוות בעלי חיים. כאשר אתם מטיילים עם הכלב שלכם בפארק למשל או החתול שלכם יוצא לגינה לעשות את צרכיו ולטייל – אל תתפלאו אם הם יחזרו הביתה עם כמה חברים חדשים. הפרעושים בעלי מחזור חיים של גלגול מלא. הם יכולים להטיל בחייהם מאות ביצים, שהופכות לרימות ולאחר מכן הופעות לפרעושים בוגרים. הביצים יכולים להיות על בעל החיים ו/או על רהיטים בבית ובמקום המרבץ של בעל החיים (כמו למשל המיטה שלו, מתקן משחקים שלו וכו').

איך מבצעים הדברת פרעושים אפקטיבית?

כדי להדביר את הפרעושים יש לבצע הדברת פרעושים מקצועית ומקיפה. במידה ומכת הפרעושים מטרידה אתכם בביתכם, יש לבצע ריסוס לבית ולפינת הרביצה של בעל החיים. לכבס את כל הסדינים ואף לנער את הרהיטים בחוץ אם אפשר. כמו כן יש להשתמש בתכשירים וטרינריים מתאימים עבור הכלב/החתול שלכם ולקלחו היטב ביום הריסוס על מנת למנוע את התרבות הפרעושים. לאחר מכן יש להיוועץ עם הווטרינר שלכם בנוגע לכדורים מיוחדים להרחקת פרעושים וקרציות העשויים לקפץ על הכלב/החתול שלכם.

במידה ואתם סובלים מבעית הפרעושים אתם לא לבד. אל תתנו לזה לשגע אתכם וצרו עמנו קשר כבר היום ואנו נשמח לטפל לכם בבעיית הפרעושים בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

אהבתם?

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שיתוף בטוויטר
שיתוף ב email
שיתוף באימייל
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואטסאפ

השאירו תגובה

© כל הזכויות שמורות לדודי הדברות.

דילוג לתוכן