השאירו פרטים ונחזור אליכם

הרחקת יונים

הרחקת יונים – הטכניקות המומלצות ביותר

על אף שאולם אינכם יודעים זאת היונים יכולות להוות מטרד רציני עבור האדם. אותו בעל חיים נחמד שאנו רואים לפעמים אנשים מבוגרים יושבים על הספסל וזורקים לו פירורי לחם וחושבים כמה המראה הזה חביב ונחמד (והוא באמת כזה), אולם באותם רגעים איננו חושבים על הצרות שאלה עשויות לגרום לנו. הרחקת יונים מתבצעות לרוב בשיטות הומניות בלבד כיוון שאיננו רוצים לפגוע ביונים אלא רק להרחיק אותן.

כיצד ניתן לבצע הרחקה של יונים בצורה מקצועית?

יש כמה וכמה שיטות לבצע הרחקת יונים בצורה מקצועית. הרי מה בסך הכול אנחנו רוצים? שיהיו היונים, אבל רחוק מאתנו. היונים עושות הרבה מאוד רעש ולעתים זה אפילו בלתי נסבל, לכן אנחנו צריכים לגרום להן לרצות לקונן במקום אחר. היונים מחפשות מקום בטוח להקים את הקן שלהן, להטיל ביצים ולדגור עליהן עד לשלב גידול הגוזלים ויציאתם מהקן בגיל בגרות כאשר הם לומדים לעוף. ישנם כל מיני מזיקים שונים העורבים לביצים ולגוזלים ולכן היונים מעדיפות לקונן באזורים גבוהים. הן מעדיפות לקונן באזור של בני אדם בשל העובדה שבאזורים אלה הן תמיד ימצאו מים ופסולת ממנה יוכלו לאכול. אם כן יש מספר שיטות להרחקת היונים מהאזור ולא – ללכוד אותן ולשחרר במרחק רב מהמקום לא באמת יעזור לכם.

  • רשת נגד יונים – מצוין בעיקר למקומות גבוהים כמו בנייני מגורים וכן בשדות חקלאיים. פשוט מונעים מהיונה להגיע אל האזור ולרצות לקונן בו.
  • דוקרנים נגד יונים – הדוקרנים קלים להתקנה ויכולים להיות מותקנים בגגות הבתים, על מרזבים ואדני חלון ועוד. אלה גורמים לאי נוחות ליונים לנחות באזור זה ועל כן הן יחפשו מקום אחר לקונן בו.
  • דחלילים ובובות קוליות – דחלילים ובובות עם מערכת שמע וחיישנים, כאשר החיישנים מופעלים הדחליל משמיע רעשים וקולות המבריחים את היונים.
  • מרחיקים על קוליים – מתקנים המשמיעים קולות שרק היונים יכולים לשמוע ועבורן הרעש הוא בלתי נסבל והן רוצות להתרחק מהמקום כמה שיותר.

דודי הדברות היא חברת הדברות מקצועית המספקת שירותיה בכל חלקי הארץ. אם נתקלתם ביונים המתחילות להתיישב באזור מגוריכם אנא צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לסייע לכם.

אהבתם?

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שיתוף בטוויטר
שיתוף ב email
שיתוף באימייל
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואטסאפ

השאירו תגובה

© כל הזכויות שמורות לדודי הדברות.

דילוג לתוכן