השאירו פרטים ונחזור אליכם

לוכד נחשים

אם אתם גרים בבית פרטי או אתם ביתכם מצוי בתהליכי שיפוץ רציניים או בנייה, יתכן מאוד שתתקלו בנחש בסביבת הבית שלכם. התקלות בנחש היא לא דבר סימפטי בלשון המעטה. נחש מהווה בעל חיים מאיים ומכיוון שמרבית האנשים אינם יכולים לזהות האם מדובר בנחש  ארסי או בנחש שאיננו ארסי, כל התקלות בנחש עלולה להסב בהלה רבה ולחץ. מיד כאשר נתקלים בנחש, חשוב להתרחק מהמקום ולפנות ללוכד נחשים. לוכד נחשים מיומן ומקצועי ידע כיצד ללכוד את הנחש בצורה הבטוחה, המהירה והאיכותית ביותר.

לוכד נחשים - במי מדובר?

הלוכד נחשים הוא איש מקצוע העוסק בתחום לכידת נחשים, לאחר שעבר הכשרה מדויקת וקיבל אישור מיוחד לעסוק בתחום זה. לא כל אדם יכול לעסוק בלכידת נחשים ולכן, בטרם מזמינים את הלוכד נחשים חשוב מאוד לוודא שלוכד הנחשים הוא בעל תעודה המכשירה אותו לעסוק בתחום. תפקידו של לוכד הנחשים הוא ללכוד נחשים מבלי לפגוע בהם. בהתאם לחוק, אסור לפגוע מבחינה פיזית בנחשים כיום מכיוון שהם מהווים חיה מוגנת. הצורך ללכוד את הנחש מבלי לפגוע בו, מהווה דבר מורכב יחסית ועל כן, לוכד נחשים ללא ניסיון בתחום או לוכד נחשים חובבן, לא יצליחו לבצע את הפעולה בצורה הטובה ביותר ולא פעם יסבו יותר נזק מאשר תועלת.

כיצד מתבצעת לכידת נחש?

אם נתקלתם בנחש בירושלים ואתם מזמינים את הלוכד נחשים, כדאי שתדעו למה לצפות. הלוכד יבצע בתחילה סריקה באזור שבו תעידו כי ראיתם את הנחש. הלוכד יוודא כי אין נחשים נוספים באותו האזור ולאחר מכן, ינסה לאתר את הנחש המדובר באמצעות מכשור מקצועי. לאחר שלוכד הנחשים יאתר את הנחש הוא יבחן אם מדובר בנחש ארסי או בנחש לא ארסי.  לוכד הנחשים ייקח את הנחש עימו ויספק לכם מלכודות לנחשים במידה ואתם חוששים כי בשטח של ביתכם יש נחשים נוספים. חשוב לשמור על ניקיון בכל מקום ולדאוג לגינה נקייה ונטולת עשבים גבוהים, בכדי לא יופיעו נחשים.

אם אתם זקוקים לשירותיו של הלוכד נחשים כדאי שתבחרו בדודי הדברות, אשר מהווה את איש המקצוע הטוב, המיומן, המקצועי והמנוסה ביותר בתחום לכידת נחשים. פנו אלינו או השאירו פרטים ונשמח לסייע לכם.

אהבתם?

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שיתוף בטוויטר
שיתוף ב email
שיתוף באימייל
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואטסאפ

השאירו תגובה

© כל הזכויות שמורות לדודי הדברות.

דילוג לתוכן