השאירו פרטים ונחזור אליכם

מדבירים בירושלים

שירותי הדברות נפוצים בכל חלקי הארץ ובירושלים בפרט. העיר הגדולה בישראל מבחינת גודל האוכלוסייה בה המונה קרוב למיליון תושבים. בשל כמות האוכלוסייה בעיקר, כמות העסקים, הבתים והמרכזים המסחריים השונים בעיר, אין פלא כי שיעור המזיקים הוא מהגבוהים בישראל. עם זאת, מדבירים בירושלים עושים את עבודתם נאמנה מדי יום בעיקר בהתאם לקריאות של אנשים לטיפול במזיקים השונים. לקראת חודשי הקיץ הקרובים כדאי להיערך בהתאם לסוגי המזיקים הנפוצים.

סוגי הדברות נפוצים ודרכי טיפול

  • תיקנים – הג'וקים נפוצים בכל חלקי המדינה ובעיקר באזורי ביוב ופסולת. סמוך למסעדות, פחי אשפה מלאים ואפילו בתים המוזנחים מניקיון – ייתכן ותמצאו תיקנים רבים המסתובבים לכם בין הרגליים. יש לבצע ריסוס מתאים של המקום ולבדוק את המעברים האפשריים שלהם כדי למנוע הגעה של ג'וקים שונים.
  • עכברים – עכברים מגיעים מהביוב ומחפשים אחר מזון. הם יכולים להגיע לכל מקום ונושאים עמם מחלות ווירוסים שונים המגיעים אתם מהביובים ועל כן אתם לא רוצים אותם בסביבתכם, לא לבוא איתם או עם הלשלשת שלהם במכה וכו'.
  • נמלים – הנמלים באות בעיקר בקיץ ואם אתם לא שומרים על ניקיון הבית שלכם בתדירות גבוהה הרי שיש סיכוי סביר בהחלט שתתקלו בנחילים של נמלים לאורך השנה כולה. להדביר רק את הנמלים שאתם רואים לא יעזור לכם וכי יהיה עליכם למצוא את הקן שלהן ולהדביר אותו כדי לפתור את הבעיה. במדיה ולא מצאתם את הקן תאלצו להשתמש בפיתיונות רעילים לפתרון המצב.
  • פשפשים וקרציות – הקיץ הוא זמן טוב לקחת את הכלבים לטייל בחוץ יותר מאשר בחורף. על כן גם כאשר אלה מתקרבים לצמחים, מדשאות ואפילו אל האדמה הרגילה כדי לעשות צרכים או לשחק – יש סכנה שיקפצו עליהם פשפשים, פרעושים וקרציות שאלה יעשו את דרכם אליכם הביתה בסופו של דבר.

מדבירים בירושלים לא לוקחים צ'אנסים מיותרים

מדבירים בירושלים נחשבים למדבירים מהטובים ביותר בענף בישראל. חברת דודי הדברות למשל מספקת שירותי הדברות בעיר ובסביבה במהירות, בצורה מקצועית ואמינה ועם מחירים הוגנים לכל לקוח. לפרטים נוספים והזמנת השירות אנא צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

אהבתם?

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שיתוף בטוויטר
שיתוף ב email
שיתוף באימייל
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואטסאפ

השאירו תגובה

© כל הזכויות שמורות לדודי הדברות.

דילוג לתוכן