השאירו פרטים ונחזור אליכם

מרחיק יונים

יונים מקננות או נוחתות בתדירות גבוהה על אדן החלון שלכם יכולות להיות מטרד תברואתי ופגיעה רצינית באיכות החיים שלכם. כאשר מדובר בכמויות של יונים כאלה אתם יכולים לסבול לא רק מהזיהום של ההפרשות שלהן, הרעש שהן גורמות ומטרד שבקינון החוזר מדי פעם, אלא בנוסף גם מבעיית כיני יונים שמתפשטות לתוך הבית וגורמות לבעיות עור ומחלות שונות. יונים הן אמנם בעל חיים נעים למראה ורומנטי, אך אין ספק כי בכל הקשור לדו קיום עם בני האדם זהו מטרד בלתי פוסק שיש להרחיקו בהקדם.
מרחיק יונים מקצועי המיומן בכל שיטות ההרחקה האלה הוא האיש שאתו תתייעצו בנוגע לכך, וכדאי גם שתבדקו מה הוא מציע על מנת שתוכלו להמשיך בחייכם ללא המטרד המזהם הזה של יונים.

למה מרחיקים יונים?

כשמרחיקים יונים יש לזכור כמה דברים – הן תמיד חוזרות למקום שבו היה להן טוב מבחינתן, שזה אומר מקום מוגן שיש בו מזון ונוחות רבה. הן תמיד חוזרות למקום שבו קיננו בהצלחה עד השלמת הדגירה, ולכן מנגנון הזיכרון והניווט שלהן יחזיר אותן שוב ושוב לאותו מקום. זאת, כמובן, אלא אם כן תמנעו מהן את אותן תנאים מעולים שמצאו אצלכם בפעם הקודמת, וכאן נכנס לתמונה מרחיק יונים. זוהי עבודתו לגרום לכך שלא יהיה להן נוח, שלא ייכנסו לאום חללים שבהן חגגו בכל הפעמים הקודמות, ושלא יישארו אצלכם תקופות ממושכות משום שטוב להן שם. השיטות להרחקת יונים מגוונות ומחייבות לפעמים שילוב שלהן או ניסוי וטעיה עד שמוצאים מה שעובד.

מרחיק יונים - רשתות נגד יונים

רשתות נגד יונים נחשבות להצלחה גדולה בזכות המניעה המוחלטת שלהן בעבודה שהן עושות. רשתות נגד יונים מתאימות מצד אחד לכל מבנה שהוא, פרטי או ציבורי, אך מצד שני הן הרמטיות וחוסמות חללים שאולי לא נוח לכם לחסום בגלל מגבלות ראות או מגבלות גישה ותפקוד דווקא שם. רשתות נגד יונים מותחים בכל מקום ובכל מידה, כשלכל מקום יש את אפשרויות הנגישות שלו ובדרך כלל מצליחים למצוא פתרונות לכל מקום כזה. מותחים אותן על גבי חלונות, תעלות, חללים פתוחים למחצה, בורות ומסתורי כביסה חצרות בכל גודל שהוא שהן גם פנימיות וגם חיצוניות, ובכל מקום הן מונעות את הגישה בצורה הרמטית לחלוטין לכל היונים, ובוודאי שגם קינון.

דוקרנים

דוקרנים מיוצרים מכמה חומרים והתצורות שלהם משמשות לכמה מקומות. יש מקומות שבהם דוקרנים העשויים מפלסטיק יכולים לעזור במניעת עמידה לאורך זמן, אבל לא לגמרי ולא בצורה הכי יעילה. לעומת זאת, דוקרני נירוסטה מעולים למניעת כל נזק שהוא בנחיתה על משטחים, בעמידה עליהם לכל משך זמן שהוא, וגם לקינון ודגירה. מרחיק יונים מקצועי כמו דודי הדברות יוכל להתאים לכם את השיטה שלכם תהיה יעילה. עם זאת, יש לזכור שהפעולה חייבת להיעשות בזמן. אי אפשר להרחיק בעזרת דוקרנים יונים שכבר החלו לקנן אלא רק לאחר נטישת הקן, ואז הדוקרנים ימנעו חזרה שלהן לשם.

אהבתם?

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שיתוף בטוויטר
שיתוף ב email
שיתוף באימייל
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואטסאפ

השאירו תגובה

© כל הזכויות שמורות לדודי הדברות.

דילוג לתוכן