השאירו פרטים ונחזור אליכם

ריסוס בירושלים

ירושלים היא עיר גדולה המונה את כמות האוכלוסייה הגדולה בישראל ביחס לעיר ועל כן גם בעיר זו יש ביקוש רב למזיקים שונים. מזיקים אלו יכולים להיות בכל מקום ולהגיע בכל עונות השנה ולכן ריסוס בירושלים נחשב לשירות נפוץ, כזה שצריך לפחות 1-2 פעמים בשנה למשפחה הממוצעת. בתי עסק מסוימים אף צריכים הדברות באופן קבוע לצרכי מניעה מענייני תברואה.

האם כל הריסוסים הם רעילים או שיש הדברות אנושיות יותר?

ריסוס בירושלים יתבצע לרוב על ידי חומר רעיל שאמור לחסל את המזיקים. השימוש בסוג חומר מסוים תלוי בסוג המזיק, בכמות שלו, היכן מבצעים את ההדברה וכו'. הדברה בעסק בתחום המזון למשל מצריכה שימוש בחומרים מסוימים שניתן יהיה בניקיון ושטיפה לאחר מכן למגר את החומר ולא לסכן את השימוש בכלים, ברהיטים ובציוד ומכשור שבתוך העסק שכן מייצרים שם מזון שבני אדם הולכים לאכול אחר כך. הדברות נגד עכברים, הרחקת יונים ומזיקים מסוג זה יכולים להיעשות בצורה הומנית בדרכים שונות. כך למשל את היונים ניתן להרחיק מהאזור על ידי הפיכת המקום ללא ראוי לנחיתה עבורן ואלו את העכברים ניתן לתפוס במלכודת ולשחרר אותם בשדה רחוק מבית העסק.

כך תבחרו מדביר מקצועי לביצוע ריסוס בירושלים

בחירת המדביר הנה קריטית ומשפיעה לא רק על איכות העבודה שתבוצע ועל השגת הפתרון שלכם למכת המזיקים, אלא גם למשלבי בטיחות שונים, למשל: שימוש בחומר לא ראוי / חוקי להדברה שעשוי לסכן את בריאות הדיירים ובעלי החיים שלהם, אי מתן הוראות בטיחות חשובות העשויות לגרום לנזק בריאותי רב, השארת בית / מחסן / בית עסק מלוכלכים ומבולגנים וכן ביצוע ריסוס במקומות מסוימים מבלי לעדכן את בעלי המקום ועוד. ישנם פרמטרים שלפיהם נוכל לבחון את המדביר:

  • בקשה לראות תעודת הסמכה מקצועית ואישור מדביר מטעם משרד הבריאות / תברואה.
  • לשאול באיזה סוג חומר הוא משתמש, לוודא שהוא יודע על מה הוא מדבר.
  • לוודא שסוג החומר הזה אינו מזיק לבעלי חיים אחרים בבית או לבעלי הבית במגע, בשאיפת ריח או בטעות אם זה בא במגע עם אוכל או משהו שיגיע לפה שלנו בסופו של דבר וכיצד מתמודדים עם זה. כמו כן כדאי לוודא באינטרנט על סוג החומר בו הוא הולך לעשות שימוש.

אהבתם?

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שיתוף בטוויטר
שיתוף ב email
שיתוף באימייל
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואטסאפ

השאירו תגובה

© כל הזכויות שמורות לדודי הדברות.

דילוג לתוכן