השאירו פרטים ונחזור אליכם

רשת חתולים

אומרים שחתולים נוחתים תמיד על רגליהם. ואכן, החתולים מסוגלים לבלום נפילות, אם כי גם הם עלולים להיפצע ואף להיהרג אם הם נופלים מגובה רב מאוד. רשת חתולים נועדה להגן על החתולים בייחוד אם הם מטפסים על בניינים גבוהים. רשת נגד חתולים נועדה להגן על החיה האהובה והסקרנית שלא פעם מחפשת הרפתקאות ועלולה להיקלע לצרות. על כן, אם גם אתם רוצים להתקין את הרשת ולהגן על החתול שלכם, חשוב לפנות לחברה מקצועית.

איך בוחרים רשת חתולים

בחירת רשת חתולים אינה עניין של מה בכך. כאשר אתם רוצים להבטיח את שלומו של החתול שלכם בפרט ואת שלומם של חבריו החתולים בכלל, אתם רוצים להתקין את הרשת הטובה ביותר. אלו כמה טיפים שיכולים לעזור לכם בעניין:

  • רשת עמידה – חשוב שרשת החתולים שלכם תהיה עמידה בפני פגעים שונים ובעיקר בפני שריטות החתולים. החתול השובב מחפש תמיד את דרכו אל החופש, ולכן הוא יעשה הכל על מנת לנסות ולצאת מהמקום שבו הוא נמצא. הרשת העמידה מחוסנת מפני השריטות.
  • אינה מחלידה – ברוב המקרים הרשת מותקנת בחוץ – על הגג או בין בניינים. היא חשופה לפגעים שונים כמו רוחות חזקות וגשמים. רשת העשויה מחומרים איכותיים לא תחליד ותשמש אתכם (אם את החתולים במקרה הזה) לאורך זמן.
  • רשת שנבנית לפי התקן – מכיוון שמדובר ברשת שנועדה לאבטח את החתולים, חשוב לקנות אותה מחברה שפועלת לפי תקני בטיחות מחמירים.

מדוע חשוב להתקין רשת גם בבית

אם אתם גרים בקומה ה-15 או ה-18 ויש לכם חתול פעיל ושובב, מומלץ להתקין רשת חתולים חזקה ואיכותית. אל תסתפקו ברשת רגילה שהחתול יכול לקרוע בקלות, אלא הקפידו על רכישת רשת חזקה, עמידה ואיתנה. כך שכאשר החתול שלכם קופץ בין הרהיטים או על המתקן המיועד עבורו, הוא יכול להיות בטוח מפני נפילות. כמו כן, מדובר ברשתות עבות שאינן מונעות את כניסתו של משב אוויר רענן לחדר.

חברת דודי הדברות מספקת שירותי התקנת רשת חתולים ומציעה רשתות עמידות וחסינות. המתקינים המקצועיים יגיעו אליכם ויתקינו את הרשתות במהירות. כך תוכלו לספק את הביטחון המושלם לחתול שלכם.

אהבתם?

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שיתוף בטוויטר
שיתוף ב email
שיתוף באימייל
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואטסאפ

השאירו תגובה

© כל הזכויות שמורות לדודי הדברות.

דילוג לתוכן