השאירו פרטים ונחזור אליכם

רשת יונים

מהי רשת יונים וכיצד ניתן להיעזר בה?

יונים הן מטרד לא פשוט עבור האדם. הן עושות המון רעש ואם זה לא מספיק הן ידועות בכך שנושאות עליהן כינים, קרציות וחיידקים אחרים העשויים לעבור גם אל בני האדם. האמינו לנו שאינכם רוצים שאתם או הילדים שלכם תסבלו ממחלות או מגירודים בלתי פוסקים בגלל שלהקה של יונים החליטה לקונן בסביבתכם. במקרים רבים רשת יונים עשויה להספיק ולעזור לכם, אולם במקרים אחרים תצטרכו לבחון אופציות נוספות להרחקת היונים.

היכן היונים עשויות להימצא ומדוע?

היונים מחפשות אחר מקום להקים את הקן שלהן, להטיל ביצים ולגדל את הגוזלים שלהן. ישנם בעלי חיים ומזיקים שונים (כולל בני אדם) שהיונים מפחדות מהן ולכן מחפשות מקומות שטובים עבורן לקונן ולגדל בהן את הגוזלים. כך למשל הן יעדיפו להיות בצמרות העצים, על גגות של בניינים, על אדן החלון בבניין מגורים גבוה, על מרזבים של גג רעפים בבית קרקע, בחדרי כביסה חיצוניים ועוד. בעצם כל אזור אשר היונים ירגישו בו בטוחות ובנוח יוכל לשמש כאזור פוטנציאלי. אם תוסיפו לכך קרבה לאוכל ומקור מים הרי שהיונים מבחינתן מצאו מקום מתאים עבורן.

כיצד נוכל להבריח את היונים ביעילות ומהי רשת יונים?

מכיוון שאנו רוצים רק להבריח את היונים ולא לפגוע בהן נצטרך להשתמש בשיטות הומניות להרחקת יונים. ללכוד את היונים ולשחרר אותן במקום רחוק לא יעזור כיוון שהן ידעו לחזור לאותו מקום בדיוק לאחר זמן קצר. מכאן קו המחשבה הופך יצירתי יותר והכיוון הופך להיות כזה שגורם ליונים לאי נוחות בנחיתה באזור שלכם ועל כן הן יחפשו מקום אחר לקונן בו. אתם מבחינתכם רוצים להוציא מינימום כסף ולפתור את בעיית היונים. ברוב המקרים רשת יונים אמורה להספיק לכם. כל שאתם צריכים לעשות הוא לחסום ליונים את הגישה להתיישבות במקום מסוים. בבניינים מגורים שונים הרשת היא אמצעי אשר ישמור שהיונים בכלל לא יוכלו לעבור בין הבניינים ועל כן יחפשו מסלול אחר להתעופף ולהתיישב בו בצורה בטוחה ונינוחה יותר עבורם.

אנחנו בדודי הדברות חברת הדברות מקצועית המספקת בין היתר שירותי הדברת יונים באמצעות רשת יונים, דוקרנים נגד יונים ובאמצעות שיטות הדברה נוספות הומניות אשר אינן פוגעות ביונים אך תסיר אותן מאזור מגוריהן.

אהבתם?

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שיתוף בטוויטר
שיתוף ב email
שיתוף באימייל
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואטסאפ

השאירו תגובה

© כל הזכויות שמורות לדודי הדברות.

דילוג לתוכן