השאירו פרטים ונחזור אליכם

רשת ציפורים

ציפורים ויונים יכולים להוות מטרד לא קטן בסביבתנו. הן נושאים עליהן בדרך כלל כינים, קרציות וחיידקים שונים, דברים שאנו ללא ספק לא רוצים שיתפזרו ויגיעו לסביבה שלנו ואלינו. על כן חשוב מאוד לדאוג לסביבה נקייה ומסודרת, למנוע את הגעת היונים אל מסתורי כביסה, מרפסות, אדני חלון ואפילו על צמרות העצים שבגינה שלנו או בסמוך לבניין המגורים שאנו גרים בו. רשת ציפורים הינה מהפתרונות הפופולריים ביותר וכדאי להזמין מרחיק ציפורים מקצועי שיבצע את העבודה, במיוחד כאשר מדובר בעבודה בגובה. יש כמה סוגים של רשתות המתאימות לעבודה זו וכעת נפרוט כמה מהן שתוכלו לבחור את המתאימה לכם ביותר.

שימוש ברשת שקופה להרחת ציפורים ויונים

רשת שקופה נקראת גם רשת מונופיל. ניתן למצוא רשת שובי בעובי משתנה, כאשר העובי המומלץ ביותר הוא 0.8 מ"מ והוא גם החזק ביותר מסוג זה. רשת זו עמידה בפני תנאי מזג האוויר השונים ויכולה להכין עד 22 קילוגרם מבלי להיקרע. הרשת הזו פופולרית ויעילה במיוחד. כדי להתקינה משחילים כבל פלדה מסביב לרשת, מותחים ומתקינים על האזור הנדרש באמצעות ברגים ואומים תואמים.

רשת ציפורים מסוג פוליאתילן

מדובר ברשת פלסטיק בצבע בגוון בז'. בעבר רשת זו הייתה הפופולרית ביותר עד שגילו שהיא דליקה יותר מהרשתות האחרות לכן פחות משתמשים בה כיום. מצד אחד היא די איכותית וחזקה כמו רשת המונופיל ומצד שני בשל אי העמידות שלה מפני שריפות חלק לא מעדיפים להשתמש בה.

רשת מתכת? מתי זה שימושי?

לעתים יהיה צורך ברשת מתכת נגד ציפורים ויונים. רשת זו ממתכת מגולוונת, מגיעה עם ריבועים צפופים וחסינה לאש. היא מתאימה למקומות עם טמפ' גבוהה כמו גגות מפעלים או ארובות שלא רוצים שיונים ייכנסו דרכן. האסתטיקה והנראות של הרשתות היא החיסרון של רשתות אלה אולם במקומות מסוימים הן שימושיות מאוד ואין תחליף טוב יותר עבורן.

מחפשים אופציה זולה? לכו על רשת פלסטיק

לבסוף, אם אתם מחפשים רשת ציפורים זולה יותר לכו על רשת פלסטיק. היא אומנת תידרש בהחלפה פעם בשנה בשי חוסר העמידות שלה לתנאי מזג האוויר השונים (בעיקר חום השמש המייבש את הרשת) אולם כפי שאמרנו היא מתאימה למקומות מוצלים יותר וכאופציה זולה יותר.

אהבתם?

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שיתוף בטוויטר
שיתוף ב email
שיתוף באימייל
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואטסאפ

השאירו תגובה

© כל הזכויות שמורות לדודי הדברות.

דילוג לתוכן