השאירו פרטים ונחזור אליכם

ניקוי מרזבים

המרזבים שלנו משמשים אותנו למספר שימושים שונים וחשובים מאוד. ניקוי מרזבים באופן קבוע מאפשר למרזבים לעשות את העבודה לה הם נועדו. לכן, חשוב כל כך לנקות אותם באופן יסודי, כך שהם ימשיכו לשמש אותנו לאורך זמן. בין התפקידים השונים של המרזבים: ראשית, המרזבים עוזרים למים להגיע אל הביוב, אל מערכת המחזור או לחצר ביתנו. העברת המים באופן כזה שומרת על הבית שלנו מרטיבות. המים עלולים להגיע אל קירות ביתנו ולגרום לנזקים רבים, וכך הנזק נמנע. המרזבים גם מונעים מהמים והבוץ להתיז על הבית וליצור מראה לא מחמיא של כתמים ולכלוך. מלבד שמירה על הבית שלנו, המרזבים גם שומרים על האדמה מהצפת יתר. בנוסף, רעש המים על גג ביתנו נמנע בזכות המרזבים – המרזבים סופגים את המים ובכך מונעים מאיתנו רעש של מים על הגג.

ניקוי מרזבים – איך זה עובד?

ניקוי מרזבים דורש מאיתנו לעלות גבוה עד לגג. כאשר הגענו לגג, העבודה שלנו תהיה לטאטא ולאסוף את הפסולת שהגיעה על המרזבים. בנוסף, יש לאסוף את הפסולת מחלונות הבית ומהרעפים מחשש שיכנסו אל המרזב. יש להכין מראש מטאטא, שקיות ודליים. לפני שתשמשו בצינור לניקוי המרזבים, יש לבדוק שהמרזב לא סתום. במידה והמרזב סתום, שימוש במי הצינור יגרום להצפה של הפסולת, סתימות ולכלוך נוסף. חשוב מאוד לזכור – המרזב אינו יציב ולא בנוי להחזיק משקל גדול. לכן, אין להישען על המרזבים או להניח על המרזבים חפצים בעלי משקל רב. יש לשמור על כללי הבטיחות בגובה, ולנהוג בזהירות מרבית כאשר אתם עולים לגובה.

ניקוי המרזבים באמצעות איש מקצוע

אם אתם מעוניינים להשתמש באיש מקצוע לניקוי מרזבים ובכך למנוע מעצמכם את הסכנה או פציעות של עבודה בגובה, או לחילופין החמרה של מצב המרזבים שלכם, תוכלו להשתמש באיש מקצוע מוסמך שמוכשר לעבוד בגובה. פנו לדודי הדברות לקבלת שירות ומידע אודות ניקוי מרזבים, וקבלו את השירות המקצועי ביותר. המרזבים שלכם יהיו נקיים, וכך תוכלו להמשיך ליהנות מהשימושים השונים של המרזבים.

אהבתם?

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שיתוף בטוויטר
שיתוף ב email
שיתוף באימייל
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואטסאפ

השאירו תגובה

© כל הזכויות שמורות לדודי הדברות.

דילוג לתוכן