השאירו פרטים ונחזור אליכם

הדברת עכברים

הדברות באופן כללי הן לא דבר נוח. אף אחד לא רוצה מזיקים שונים בבית או בעסק וגם לא בגינה שלנו. חלק מהמזיקים נמשכים לקרבת בני האדם בשל מחסה נוח שיש להם, אחרים ניזונים מאשפה/פסולת או שאריות אוכל ואחרים פשוט מחפשים מקום בטוח לגדל בו את הגורים/גוזלים שלהם רחוק מהאויבים אשר נמצאים בטבע. הדברת עכברים למשל, נחשבת לאחת ההדברות הנפוצות בכל רחבי הארץ. מכיוון שאלה חיים כמשפחות, קרוב לוודאי שתמצאו עוד עכברים אם גיליתם אחד בביתכם ועל כן אתם צריכים לקרוא למדביר מקצועי למיגור הבעיה.

עכבר כזה קטן – למי הוא יכול להזיק?

הדברת עכברים קיימת ולא סתם כדי שיהיה למדבירים עוד דרך להכניס עליכם כסף. העכברים נחשבים למזיקים מסוכנים וידועים כמעבירי מחלות וחיידקים לבני האדם. העכברים רגילים לחיות בסביבתו של האדם בשל מקומות המסתור הרבים שהם יכולים להתחבא בהם וכן המזון הרב הנמצא בסביבתו של האדם המבטיח שלעכברים לא יחסר אוכל בעצמם. אולי רטטוי ידע לעשות מטעמים מהאוכל שלכם אבל העכברים אשר נמצאים אצלכם ולא על מסך הטלוויזיה עשויים להיות מסוכנים בהרבה. קרציות, כינים וחיידקים שונים החיים בפרוותם של העכברים (אשר חיים בביובים ובאשפה) יכולות לעבור לבני האדם בשאריות פרווה המפוזרות בבית, דרך צואה של העכברים ועוד. כמו כן יש להיזהר מנשיכה של עכברים ובעיקר חולדות שעשויה להיות לא נעימה ובמידה והמכרסם חולה בעצמו עשוי להדביק את בן האדם במחלות שונות גם כן.

הדברת עכברים בשיטה הומנית או לא?

הדברת עכברים לרוב תתבצע בצורה הומנית, למרות שאנשים רבים מעדיפים להכחיד את המזיק שאינו מביא להם תועלת לטענתם. בעוד ישנן שיטות הדברה מסורתיות הדוגלות בהרעלת העכברים וחיסולם, הרי שישנן גם שיטות הדברה הומניות של לכידת העכברים ושחרורם במקום רחוק. כדאי שהמקום יהיה באמת רחוק מהבית אחרת אלה ימצאו את דרכם חזרה אליכם. בכל מקרה יש לקרוא למדביר מקצועי אשר יבצע את העבודה ולא לנסות להדביר בעצמם מבלי לדעת כיצד למגר את הבעיה לחלוטין ולא ללכוד רק עכבר אחד (אנו מזכירים – אלה חיים כמשפחות).

דודי המדביר ישמח לתת לכם שירות מקצועי ואיכותי עם אחראיות. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים.

אהבתם?

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שיתוף בטוויטר
שיתוף ב email
שיתוף באימייל
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואטסאפ

השאירו תגובה

© כל הזכויות שמורות לדודי הדברות.

דילוג לתוכן